0
منو دسترسی
درباره ما

  

    درباره شرکت کی اف سی حلال ایرانیان

شرکت کی اف سی حلال ایرانیان در اردیبهشت 94 با مشارکت و سرمایه گذاری کی اف سی حلال ترکیه در ایران به ثبت رسیده است . این شرکت به شماره ثبت 472192 و مدیرعاملی آقای عباس پازوکی هم اکنون مشغول فعالیت قانونی در جمهوری اسلامی ایران در قالب فرانچایز است .

شرکت کی اف سی حلال دارای مجوز قانونی از وزارت صنعت ، معدن و تجارت ، اتاق اصناف ایران و اداره کل اطلاع رسانی و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است و به صورت قانونی در حال فعالیت است .

صنعت فرانچایز در دنیا  یک صنعت پرسود ، علمی و تجربه شده است که اکنون میلیاردها نفر در سراسر جهان این صنعت را با نمادهای مشهوری چون کی اف سی ، مک دونالد ، کینگ برگر ، ساب وی ، پیتزاهات ... می شناسند . صنعتی با گردش مالی بالا و سود دهی عجیبی که حتی از پول نفت کشور ایران نیز درآمد و گردش مالی به مراتب بالاتری دارد .

فرانچایز به معنی هر قرارداد یا توافقی است بین دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی که به وسیله ی آن :

 

 

  1. به فرانچایز گیرنده حق اشتغال به تجارت، عرضه ، فروش یا توزیع کالاها و خدمات خاصی تحت برنامه یا روش فروشی که بخش اعظم آن توسط فرانچایز دهنده ارائه شده است ، اعطا می شود .
  2. اشتغال به تجارت فرانچایز گیرنده در روش یا برنامه ی فوق عمدتا با علامت تجاری، علامت خدماتی ، نام و نشان تجاری ، تبلیغات یا سایر نمادهای تجاری طراحی شده به وسیله فرانچایز دهنده همراه است .

اکنون شرکت کی اف سی حلال ایرانیان ، نماینده و شریک رسمی و ثبت شده و قانونی شرکت کی اف سی حلال ترکیه در ایران در تلاش است تا بسترسازی های علمی و تجربه شده در دنیا ، گامی مهم در جهت شکوفایی اقتصادی ایران عزیز بردارد .

گواهینامه و مجوزها

مدارک

0%

سبد خرید