لذیذترین غذاها

از پرورش مرغها تا طبخ خوشمزه ترین غذاها – ما همه تلاش خود را برای بهترین ها داریم

هزاران سال پیش بود که دشمن ، مرزهای ایران ما را تهدید و توان سربازان وطن را به سخره گرفت . از ایران بزرگ فقط طبرستان باقی ماند و همان نیز در محاصره دشمن بود . تمام وطن غرق در ماتم ، اشک زنان جاری ، آه مردان بلند ، حسرت کودکان در سینه و ناله دختران در گلو تمام تصویر مردمانی بود که میهن شان را در خطر احساس می کردند .
اما همان زمان مردی بود در سپاه ایران به سان شیر، پر قدرت از نیروی امید و غرق در رویای پیروزی . هم او بود که در میان آه و حسرت ها از شکاف البرز بالا رفت و جانش را درکمان تدبیرش گذاشت و با تیر امید رهایش کرد تا قفل تقدیر بشکند . تیر امید او تا نیم روز فردایش در راه بود تا دشمن را خوار به عقب راند و مرزهای ایران گشوده شد چون بال عقاب تیز پرواز .

سالها بگذشت
سالها و باز
در تمام پهنه البرز
وین سراسر قله مغموم و خاموشی که می بینید
وندرون دره های برف آلودی که می دانید
رهگذرهایی که شب در راه می مانند
نام آرش را پیاپی در دل کهسار می خوانند
و نیاز خویش می خواهند
با دهان سنگهای کوه آرش می دهد پاسخ
می کندشان از فراز و از نشیب جادهها آگاه
می دهد امید
می نماید راه

ایران ما هنوز ایران همان آرش دلاور است . پر از مردان و زنانی شیردل و امیدوار که همواره کمان تدبیرشان آماده رهایی تیر امید است تا هر قفلی را بشکند . یک روز قفل به دست آرش می شکند ، روزی به دست رستم زال ، روزی به دست کاوه آهنگر و زمانی به دست ستارخان و باقر خان ، در دوره ای هم به دست همت ها و باکری ها .
در سرزمین امید قفلی نباید بسته بماند . هر قفلی را می توان به سرپنجه تدبیر شکست . اگر قفل امروز میهن ما مشکلات اقتصادی زنان و مردان این سرزمین ، بیکاری جوانان ، رکود و تورم و … باشد باید با تدبیر همین مردم و البته با تاکید بر برنامه ریزی های درست و دانش بنیان جوانان مملکت بشکند و می شکند به یاری خدا .
امروز شرکت کی اف سی حلال ایرانیان با بهره گیری از دانش تقریبا یکصد ساله فرانچایز در دنیا آمده است تا با افتخار تمام در کنار فعالان اقتصادی کشور عزیزمان ایران اسلامی طرحی نو در عرصه رستوران داری در اندازد و برای اولین بار روش های علمی ، بین المللی و آزمون پس داده فرانچایز را جایگزین روش های منسوخ تابلو فروشی کند . تجربه پیشینیان ما در دنیا سبب شده یقین داشته باشیم در کنار هم می توانیم ظرف مدت سه سال بیش از ۲۴۰ شعبه در کشور راه اندازی کنیم و زمینه اشتغال بیش از ۵۰۰۰ نفر را فراهم کنیم . باور داریم با متدهای علمی که ما به آن مسلطیم و تجربه ای که حاصل قریب به یک قرن موفقیت است ، ظرف مدت کوتاهی گردش مالی بزرگی را ایجاد خواهیم کرد که می تواند تحولی نو در صنعت غذایی ایران عزیز باشد .
ما امروز میخواهیم برای پنج هزار جوان ایرانی جویای کار چک دریافت شغل صادر کنیم . ما امروز میخواهیم برای ۲۴۰ فعال اقتصادی ایران چک سهم بزرگشان از یک گردش مالی عظیم را با همه صفرهایی که جلوی اعدادش هست صادر کنیم . ما امروز می خواهیم چک تامین یک زندگی مرفه را برای خانواده ده ها هزار ایرانی صادر کنیم . ما می خواهیم چک تحول اقتصادی و خروج از رکود را برای دولت ، بنگاه های اقتصادی و صاحبان سرمایه صادر کنیم ، ما امروز می خواهیم چک تضمین سرمایه گذاری در ایران بزرگ را صادر کنیم . ما می خواهیم چک امید را صادر کنیم . تاریخ ثابت کرده همه چک های ما در تمام دنیا پاس شده است . حالا آماده ایم این چک را به شما هدیه بدهیم اگر آمادگی یک تجربه بزرگ را داشته باشید …