کی اف سی حلال ترکیه از طرح بزرگ خود در ایران رونمایی کرد:
فراخوان بزرگ ترین و پرسودترین سرمایه گذاری کسب و کار غذایی ایران

شرکت کی اف سی حلال ایرانیان نماینده رسمی کی اف سی حلال ترکیه، دارای مجوز از نهادهای قانونی و دولت جمهوری اسلامی ایران در نظر دارد جهت بهره برداری از اپلیکیشن تهیه غذای خود در پنجاه نقطه تهران بزرگ آشپزخانه های مجهز کی اف سی را راه اندازی کند.
در این طرح بزرگ تمامی مردم تهران از هر نقطه ای می توانند صرفا با نصب اپ کی اف سی غذای خود را با کیفیت جهانی و قیمت مناسب در سریع ترین زمان ممکن تهیه کنند . پیش بینی می شود در این طرح در فاز اول روزانه ۵۰ هزار پرس غذا توسط اپلیکیشن پیشرفته کی اف سی در تهران توزیع شود و حدود هزار نفر مشغول به کار شوند .کی اف سی حلال در این طرح با کاهش هزینه ها و حذف موانع کسب و کار ، راه کاری پیشرفته و پرسود را جهت تامین عذای فست فود جمعیت دوازده میلیون نفری تهران ( فاز یک ) در نظر گرفته است.

لذا در قدم اول دارندگان شرایط ذیل می توانند با تکمیل فرم درخواست نمایندگی تهیه غذای کی اف سی از طریق سایت رسمی شرکت به آدرس www.kfchalal.ir دارای نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت،معدن و تجارت اقدام نمایند.

نکات لازم درباره ملک:

  • حداقل مساحت ملک مورد نظر پنجاه متر می باشد.
  • با توجه به دریافت سفارشات از طریق سامانه مرکزی کی اف سی و تهیه غذای سفارش داده شده بر مبنای نزدیک ترین نمایندگی به نقطه جغرافیایی سفارش دهنده ،دارا بودن موقعیت مکانی خاصی ( مثلا بر بلوار یا خیابان اصلی ) مورد نظر نیست.
  • ملک مورد نظر باید حائز ویژگی های بهداشتی اداره بهداشت محیط بوده و با دستور العمل های فنی شرکت مطابق باشد.
  • ضرورتی بر تجاری بودن ملک مورد نظر نیست.
  • چنانچه ملک استیجاری باشد ،ارائه اجاره نامه سه ساله با صاحب ملک الزامی است.
  • حداقل میزان آورده لازم جهت دریافت نمایندگی و تجهیز نمایندگی تهیه غذا ،۶۵۰ میلیون تومان است.
فرم ثبت درخواست