اداره کل استان چیست ؟

در قاعده بین المللی و علمی سیستم رستوران های زنجیره ای باید شرکت مرکزی تمام اقلام مورد نیاز شعبات را با کیفیت استاندارد و یکپارچه تامین کند ، بر کیفیت کنترل مداوم داشته باشد ، خدمات را مورد ارزیابی قرار دهد ، فروش را آنالیز کند ، شکایات مشتریان را بررسی کند و …
طبیعتا امکان چنین حجم گسترده ای از کار به صورت متمرکز برای کل کشور پهناوری مثل ایران نیست . لذا بهتر است در هر استان یک اداره کل استان تشکیل شود و تمام فعالیت هایی که قرار است شرکت کی اف سی ایرانیان برای کل کشور انجام دهد به صورت استانی و توسط دفاتر استانی انجام شود .

در واقع همانطور که شرکت کی اف سی حلال نمایندگی این برند را برای کشور بزرگ ایران دریافت کرده است ، همین نمایندگی را به صورت خردتر به نمایندگانی در استان ها تحت عنوان ” اداره کل استان “ اعطاء نماید . بدیهی است همانگونه که روی فعالیت های شرکت مرکزی ایران نظارت و بازرسی وجود دارد ، روی فعالیت های استانی نیز این کنترل ها صورت می گیرد .
اما در هر استان ظرفیتی برای تعداد معینی از ایجاد شعبه وجود دارد و مثلا استانی مانند خراسان رضوی یا اصفهان تعداد ظرفیت بالای دارند و استانی مانند سمنان ظرفیت محدودتری . به طور مثال ظرفیت استان تهران بالای ۷۰ شعبه است.

نمایندگان استان باید بتوانند این فعالیت ها را انجام دهند :

  • ایجاد دفتر اداری استان مربوطه
  • ایجاد شعبات به تعداد ظرفیت موجود در استان یا با سرمایه گذاری شخصی یا جلب سرمایه گذار
  • انبار مرکزی اقلام و اجناس استان
  • کنترل و بازرسی از شعبات استان مربوطه
  • قیمت گذاری ، نامه نگاری اداری، شرکت در جلسات مربوطه

بدیهی است دفاتر استانی در سود کار خود با دفتر مرکزی شریک هستند و اختیارات دفتر مرکزی ایران به نسبت هر استان به مدیران کل تفویض می شود .

قیمت پایه فروش ادارات کل استانی:

چهار میلیارد تومان برای استان تهران

دو میلیاد تومان برای استان هایی که مرکز استان از کلان شهرهای کشور است

یک میلیارد تومان برای استان های کم تر توسعه یافته

فرم ثبت درخواست